Agilade - Dawellgym

Prejsť na obsah

Agilade

Agilade - revolučný športový nápoj
ČO OBSAHUJE NÁPOJ AGILADE ?

L-CARNITINE

 
Keď sa povie slovo L-Karnitín väčšina z nás si pomyslí na spaľovanie tukov, čo je samozrejme správne, nakoľko sa jedná naozaj o jeden z najúčinnejších prírodných spaľovačov. Vďaka schopnosti eliminovať tuky uvoľňuje a zabezpečí energiu pre organizmus, čím zvyšuje vytrvalosť, predlžuje a znásobí funkčnú silu svalov a odďaľuje únavu, optimalizuje činnosť srdca.
 
Je samozrejmosťou, že znižuje vysokú hladinu tukov v krvi, zlepšuje transport kyslíka do svalov a napomáha regeneračným procesom, zmierňuje možnosť poškodenia svalových vlákien. Reguluje aj nutričné nároky organizmu, čo je nezanedbateľným faktorom napr. pri rôznych diétach.
 
 
GINKGO

 
Ginkgo biloba (Ginko dvojlaločné) je najznámejšou starodávnou rastlinou pochádzajúcou z obdobia druhohôr, ktorá vďaka svojim jedinečným flavonoidom  dokázateľne pozitívne ovplyvňuje metabolické procesy, podporuje rozťažnosť ciev, podieľa sa na zvýšení efektivity zásobenia buniek svalov a kože kyslíkom.
 
Ako jeden z najdôležitejších pozitív vylepšuje krvný prietok v mozgu, čím sa výrazne podieľa na zlepšení pamäte, celkovej duševnej bdelosti a zdravia. Podporuje rôzne mozgové funkcie, účinne bojuje proti príznakom civilizačných záťaží a chorobám mozgu a je efektívnym nástrojom na udržanie psychickej pohody a zdravia.
 
    
 
ŽENŠEN

 
Panax ginseng  (Všehoj ázijský) nazývaný aj koreň života, patrí k najvýznamnejším liečivým rastlinám ktorej úžitok pre ľudský organizmus spočíva hlavne v  silnej schopnosti regenerácie a obnovy buniek, zvyšovania odolnosti proti stresovým podnetom. Ďalej je stáročiami dokázaná jeho schopnosť zvyšovania fyzickej a psychickej výkonnosti, odolnosti, pomáha pri celkovej zníženej obranyschopnosti organizmu.
 
Poznámky o potvrdených blahodarných účinkoch na tráviaci trakt a metabolizmus sa datujú do období starodávnych dynastií v Japonsku, v Číne a Kórei, pričom táto rastlina sa považuje za základný element tradičnej japonskej a čínskej medicíny. Nezanedbateľným prínosom tejto novoobjavenej zázračnej rastliny je aj jej úžasný podporný efekt na stimulovanie endokrinálnych žliaz , čo sa prejaví na zvýšenej schopnosti vstrebávania  vitamínov a minerálov tak dôležitých pre správne fungovanie nášho organizmu.

 
VITAMÍN - C

 
Ľudský organizmus nie je schopný produkovať kyselinu askorbovú  ( vitamín C ), teda jedinou možnosťou ostáva zabezpečenie jej dostatočného množstva prijímanou dennou potravou, čo sa javí na prvý pohľad ako naozaj jednoduchá cesta, ale v  skutočnosti až také triviálne to ani nie je. Možno je to prekvapujúce, ale bez tejto vysoko účinnej podpory náš imunitný systém nefunguje ani zďaleka tak účinne , bez nej tvorba bielych krviniek  - ktoré ako vieme sú strážcami nášho zdravia - neprebieha v postačujúcom množstve. Navyše výrazne znižuje pocit únavy, vyčerpanosti, a na bunkovej úrovni eliminuje celkovú oxidatívnu protistresovú záťaž, čím napomáha ich regenerácii a obnove.
 
Návrat na obsah