OC TORYSA - Dawellgym

Prejsť na obsah

OC TORYSA

Naše centrá

+421 907 444 626  dawellgym@dawellgym.sk

Tradícia DaWell Gymu na Furči sa datuje od roku 2006, keď sme začali v "Modráku". V roku 2011 sme sa  ale presťahovali do vhodnejších a atraktívnejších priestorov. Naša  prevádzka v OC Torysa na sídlisku Dargovských hrdinov Vás víta na rozlohe 605 m2 s 3 samostatnými miestnosťami na cvičenie. V centrálnej časti si môžete zacvičiť na profesionálnych posilňovacích strojoch
s robustnou konštrukciou svetovej americkej značky TUFF STUFF , talianskej PANATTA a vysoko kvalitného českého výrobcu TROFIT. Ich počet a variabilita umožní dôkladné precvičenie všetkých svalových skupín aj toho najnáročnejšieho bodybuildera. Nájdete tu 52 stanovíšť na cvičenie .  Samozrejmosťou je prítomnosť všetkých druhov lavičiek - polohovateĺných, rovných, na tlaky
na brucho, hyperextenzia a pod v celkovom  počte 13. Jednotlivé sekcie na cvičenie sú rozdelené výškovo rôznou úrovňou plôch (pódiami). V kardiozóne vybavenej LCD obrazovkami je pre Vás pripravených 10 trenažérov svetových značiek Life Fitness a TechnoGym.
V "činkárskej zóne" nájdete kompletný sortiment jednoručných činiek
a všetkého príslušenstva v rozsahu 1 - 50 kg  ( 4 sety) a 7 kompletných setov kotúčových závaží v rozsahu  
od 5 - 25 kg. Okrem centrálnej časti si môžete zacvičiť aj v miestnosti pre kolektívne športy  s kompletnou sadou kettlebellov, medicinbalov, pomôcok na funkčný tréning.
V telocvični pre bojové umenia  sú pre Vás pripravené profesionálne boxovacie vrecia a príslušenstvo (rukavice, lapy a pod).

Tešíme sa na Vašu návštevu
Kolektív DaWell Gym - OC Torysa
Návrat na obsah