Prečo DaWell Gym... - Dawellgym

Kde nás nájdete
Otvárací čas
Cenník a pravidlá
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Prečo DaWell Gym...
MY GYM, MY BODY, MY LIFE... hovorí o všetkom, o našom prístupe o našej odbornosti, o našom presvedčení
a smerovaní. Pôsobíme v oblasti  prevádzkovania fitcentier od roku 2004 a prvé stredisko s logom DaWell Gym sme otvorili 1.9.2006 v Košiciach. Prezrite si naše služby, našu cenovú ponuku, náš prístup k  zákazníkom, naše vernostné programy. Asi nemusíme zdôrazňovať, že našou základnou filozofiou je poskytnúť našim zákazníkom nielen  priestory kde si môžu komfortne a plnohodnotne zacvičiť, ale aj podporu a pomoc pri ich snažení - či už
v oblasti cvičenia, odbornej pomoci alebo pri ich športových ambíciách. Sme riadnym členom SAKFST  a u nás nenájdete zamestnanca  bez platnej inštruktorskej alebo trénerskej kvalifikácie.
V našich centrách si môžete zacvičiť na posilňovacích strojoch a zariadeniach najvyššej kvality svetových značiek TUFF STUFF, PANATTA, LIFE FITNESS  a TECHNOGYM. Centrá DaWell Gym  sú vybavené podľa najnovších trendova poznatkov v tejto oblasti s adaptáciou na najširšie  praktické využitie v rôznych odvetviach cvičebných postupov.
KLUBOVÉ ČLENSTVO A INÉ VÝHODY

KLUBOVÉ ČLENSTVO
Nebudeme  Vám ponúkať jednorázové, mimoriadne akcie a sezónne zľacnenia !
Našou filozofiou je : Keď ste u nás spokojní zaslúžite si stálu odmenu za Vašu lojálnosť DaWell Gymu !
Už po kúpe tretej permanentky Vám automaticky pridelíme štatút klubového člena aby sme preukázali našu úprimnú vďaku za to, že u nás cvičíte. Od tej chvíle sú pre Vás platné klubové ceny permanentiek a automatická 10 % - ná zľava z kúpy všetkého tovaru !

PRÍĎ DO FITKA A ZARÁBAJ !
Ale v niektorých fitkách sú zľavnené vstupy a permanentky  keď prídem v čase keď chodí menej ľudí ! - hovoríte.
 O.K., ale má to význam aby sme Vás tlačili do niečoho, čo možno tak úplne ani nechcete ?
Kúpiť si permanentku alebo vstup na "zvýhodnené časy " a keď prídete inokedy tak sa pozerať ako "dobre"
ste obstáli ?
My odmeníme každého, kto príde do našich fitcentier v čase od 10:00 do 14:00 pripísaním bonusu za takýto vstup. Tieto bonusy sú vedené na Vašom osobnom účte zákazníka a sa narátávajú za celé obdobie Vašich návštev.
Pri kúpe ďalšej permanentky sa Vami nazbierané bonusové body po ich zrátaní premenia na zľavu , ktorá sa odráta z konečnej  ceny permanentky !
Teda keď prídete k nám v čase medzi  10:00 A 14:00 okrem cvičenia  si zarobíte aj na zľavu z Vašej ďalšej permanentky !
Systém prideľovania bonusových bodov platí pre všetky typy permanentiek v oboch fitcentrách , teda neplatia žiadne obmedzenia a žiadne výnimky ako napríklad  sviatky a víkendy  !


 
Hľadaj
Copyright 2017. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky