Prečo DaWell Gym... - Dawellgym

Prejsť na obsah

Prečo DaWell Gym...
MY GYM, MY BODY, MY LIFE... hovorí o všetkom, o našom prístupe o našej odbornosti, o našom presvedčení
a smerovaní. Pôsobíme v oblasti  prevádzkovania fitcentier od roku 2004 a prvé stredisko s logom DaWell Gym sme otvorili 1.9.2006 v Košiciach. Prezrite si naše služby, našu cenovú ponuku, náš prístup k  zákazníkom, naše vernostné programy.
V našich centrách si môžete zacvičiť na posilňovacích strojoch a zariadeniach najvyššej kvality svetových značiek TUFF STUFF, PANATTA, LIFE FITNESS  a TECHNOGYM. Centrá DaWell Gym  sú vybavené podľa najnovších trendova poznatkov v tejto oblasti s adaptáciou na najširšie  praktické využitie v rôznych odvetviach cvičebných postupov.
KLUBOVÉ ČLENSTVO A INÉ VÝHODY

KLUBOVÉ ČLENSTVO
Nebudeme  Vám ponúkať jednorázové, mimoriadne akcie a sezónne zľacnenia !
Našou filozofiou je : Keď ste u nás spokojní zaslúžite si stálu odmenu za Vašu lojálnosť DaWell Gymu !
Pri kúpe troch permanentiek v priebehu jedného roka Vám automaticky pridelíme štatút klubového člena aby sme preukázali našu úprimnú vďaku za to, že u nás cvičíte. Od tej chvíle sú pre Vás platné klubové ceny permanentiek a automatická 10 % - ná zľava z kúpy všetkého tovaru !

ODBORNÁ POMOC A PODPORA ŠPORTOVÝCH AMBÍCIÍ
Asi nemusíme zdôrazňovať, že našou základnou filozofiou je poskytnúť našim zákazníkom nielen  priestory kde si môžu komfortne a plnohodnotne zacvičiť, ale aj podporu a pomoc pri ich snažení - či už
v oblasti cvičenia, odbornej pomoci alebo pri ich športových ambíciách. Sme riadnym členom SAKFST  a u nás nenájdete zamestnanca  bez platnej inštruktorskej alebo trénerskej kvalifikácie.
Naši tréneri sú vysoko kvalifikovaní odborníci , bez výnimky aktívni športovci a častokrát aj sami preterkári, teda Vám určite fundovane poradia tak pri Vašich počiatočných krokoch vo fitku, ako aj v oblasti amatérskeho a profesionálneho športu.

Návrat na obsah