Prípravky DaWell Pro - Dawellgym

Prejsť na obsah

Prípravky DaWell Pro

Značka DaWell Pro predstavuje nový rad vysoko kvalitných produktov ktoré sú vyrábané v závodoch Pro Nutrition podľa našich požiadaviek na základe dlhoročnej vynikajúcej spolupráce. Výrobný proces, vývoj a kontrola kvality prebieha v moderných výrobných jednotkách , predstavuje 16 rokov skúseností  s certifikáciou ISO 9001 a garantovanou potravinárskou bezpečnosťou podľa systému HACCP.
Vysoko kvalifikovaný tím odborníkov a pracovníkov, inovatívne riešenia a moderná technológia, použitie výlučne prírodných surovín prvotriednej priebežne kontrolovanej kvality a obsahu nutričných hodnôt Vám zaručuje, že sa k Vám nedostanú nekontrolované a neoveriteľné produkty pochybného zloženia a pôvodu, ktorými je trh e-shopov v dnešnej dobe zaplavený.  
Za naozaj dobrú cenu Vám ponúkame tú najvyššiu možnú overenú kvalitu!

100% ACTIVE WHEY
Hladáte srvátkový proteinový koncentrát, ktorý zaručene nezaťažuje Vaše tráviace ústrojenstvo, nespôsobuje žiadne ťažkosti ani pri pravidelnom a mnohonásobnom užívaní ? Záleží Vám naozaj na Vašom zdraví , aby doplnky výživy ktoré užívate boli bez umelých farbív, bez "ečiek" a škodlivých prísad ?Je podľa Vás dôležité pori vysokej kavlite, vynikajúcej cene aj skutočnosť, že sú vyrábané firmou ich kvalita bola pravidelne kontrolovaná v špičkových laboratóriach Pro Nutrition ?
Proteínový koncentrát 100% ACTIVE WHEY je 77 % - ný ultrafiltrovaný srvátkový bielkovinový prípravok , ktorý sa vyznačuje vynikajúcim aminokyselinovým profilom s navýšením kocentrácie BCAA (leucín, isoleucín a valín) o 25%. Pri koncentrácii 10% imunoglobulínu vynikajúco podporuje aj aktivitu imúnnej sústavy.
Okamžitá dostupnosť
Dostupné množstevné zľavy Dostupné množstevné zľavy
15.90 €
Vložiť
AGILADE SPORTS DRINK
Športový nápoj s obsahom L-carnitínu 3000 mg v 750 ml balení obohatený o ginko, ženšen, vitamín C a stéviu bez cukru. Vhodný pre športovcov, osoby vykonávajúce ťažkú a namáhavú fyzickú aj duševnú prácu a pri redukcii hmotnosti. Na výber Vám ponúkame chuť čerstvo vytlačenej hroznovej šťavy ktorá dodá "šťavu" aj Vášmu tréningu, osviežte sa elektrizujúcou chuťou grapefruitu, vyskúšajte pravú chuť čerstvých malín, vychutnajte si exotické osvieženie maracuje alebo sa nechajte prehovoriť na Mojito veď je to proste MOJITO - jednoznačne náš favorit !
Okamžitá dostupnosť
1.90 €
Vložiť

Naše ďalšie značky
Návrat na obsah